Yhteystiedot

Yhteydenotto joko sähköpostilla tai yhteydenottolomakkeen kautta.

Toimisto

Toimisto sijaitsee Illusionin hallilla, os. Misukankuja 6, 40800 Vaajakoski


Seuratoiminta, rekrytointi, koulutukset

Toiminnanjohtaja Metti Pelkonen

metti.pelkonen@illusion.fi, 040 354 6648 (arkisin klo 9-16)

Harrasteliikunta 

Harrastekoordinaattori Elisa Hintikka

elisa.hintikka@illusion.fi, 044 5222791

Talous

toimisto@illusion.fi

Joukkuevoimistelu

Valmennuskoordinaattori Annika Lampinen
annika.lampinen@illusion.fi, 0445552759

Päävalmentaja (Yli 12-vuotiaiden SM-sarjan toiminta)
Juuli Avikainen (äitiyslomalla), äitiysloman sijainen 30.6. saakka Opri Jokelainen
opri.jokelainen@illusion.fi, 0405636266


Tapahtumat (Illusion Cup)

toimisto@illusion.fi

Seuran puheenjohtaja

Leena Kuuri, leena.kuuri@gmail.com


Laskutustiedot

Y-tunnus

2665387-8

Verkkolaskutus

003726653878 (OVT-tunnus)

003721291126 (Verkkolaskuoperaattori)


Toivomme laskut ensisijaisesti verkkolaskuina. Jos tämä ei ole mahdollista, laskut voi osoittaa sähköpostitse osoitteeseen 26653878@scan.netvisor.fi 

tai paperilaskut 

Tanssi- ja voimisteluseura Illusion ry
26653878
PL 100
80020 Kollektor Scan