Yhteystiedot


Tanssi- ja voimisteluseura illusion ry 


Misukankuja 6
40800 Vaajakoski

toimisto@illusion.fi, 044 4935479

Henkilöstön sähköpostiosoitteet
etunimi.sukunimi@illusion.fi


Lähetä viesti »

Y-tunnus

2665387-8

Rekisterinumero

213.852

Tilinumero

Keski-Suomen osuuspankki
FI71 5290 4720 0552 76, OKOYFIHH

Verkkolaskutus

003726653878 (OVT-tunnus), operaattori Maventa

Toivomme laskut ensisijaisesti verkkolaskuina.

Sähköpostitse

26653878@scan.netvisor.fi 

Paperilaskut

Tanssi- ja voimisteluseura Illusion ry
26653878
PL 100
80020 Kollektor Scan

Henkilöstö


Image

Toiminnanjohtaja 

Metti Pelkonen
040 354 6648
metti.pelkonen@illusion.fi

  • seuratoiminnan johtaminen ja  kehittäminen 
  • henkilöstöasiat 
  • talouden johtaminen
  • viestintä 
  • sidosryhmäyhteistyö 
  • Stara, disco & Illusion Cup -tapahtumat 
Image

Seurakoordinaattori

Veronika Greb
044 4935479
toimisto@illusion.fi

  • asiakaspalvelu ja toimistotehtävät 
  • laskutus ja taloushallinto
  • seuravaatteet 
  • Illusion hallin ylläpito
  • myClub 
  • varainhankinta 
Image

 Valmennuspäällikkö

Oona Mikala
044 7820899
oona.mikala@illusion.fi

  • joukkuevoimistelu-joukkueiden toiminta 
  • kesätyöntekijöiden rekrytointi (kesätyö OP:n piikkiin) 
Image

Harrastepäällikkö

Tiina Sarjula
044 7792299
tiina.sarjula@illusion.fi

  • lasten ja aikuisten harrasteliikunta 
  • tanssillisen voimistelun ja tanssin lajipäällikkö 
  • seuran näytökset 
  • Tanvo ja Tanssi Cup - kisatapahtumat 

Image

JV lajipäällikkö

Annika Lampinen
040 5636266
annika.lampinen@illusion.fi

  • joukkuevoimistelu-tapahtumat
  • joukkuevoimistelun talous 
  • voimistelutoiminnan kehittäminen 
Image

Harrastekoordinaattori

Inari Katainen
044 7407392
inari.katainen@illusion.fi

  • lasten ja aikuisten harrasteliikunnan koordinointi 
  • kesätyöntekijöiden rekrytointi (kesätyöseteli) 

 

 

Image

Puheenjohtaja

Leena Kuuri 
leena.kuuri@illusion.fi

Lisätietoa johtokunnan rooleista ja tehtävänkuvista täältä
Image

JV Päävalmentaja

Juuli Avikainen
040 5636266
juuli.avikainen@illusion.fi

  • SM-tiimin toiminta 
  • Illusion-linjan toiminta