Yhteystiedot

Yhteydenotto joko sähköpostilla tai yhteydenottolomakkeen kautta.

Toimisto

Toimisto sijaitsee Illusionin hallilla, os. Misukankuja 6, 40800 Vaajakoski

Seuratoiminta, rekrytointi, koulutukset

Toiminnanjohtaja Metti Pelkonen

metti.pelkonen@illusion.fi, 040 354 6648 (arkisin klo 9-16)

Harrasteliikunta 

Harrastepäällikkö Elisa Hintikka

elisa.hintikka@illusion.fi, 044 4935480

Talous

toimisto@illusion.fi

Joukkuevoimistelu

Valmennuskoordinaattori Annika Lampinen
annika.lampinen@illusion.fi, 044 4934542

Päävalmentaja (Yli 12-vuotiaiden SM-sarjan toiminta)
Juuli Avikainen (äitiyslomalla), äitiysloman sijainen 30.6. saakka Opri Jokelainen
opri.jokelainen@illusion.fi, 040 5636266


Tapahtumat (Illusion Cup)

toimisto@illusion.fi

Seuran puheenjohtaja

Leena Kuuri, leena.kuuri@gmail.com


Laskutustiedot

Y-tunnus

2665387-8

Rekisterinumero

213.852

Tilinumero

Keski-Suomen osuuspankki

FI71 5290 4720 0552 76, OKOYFIHH

Verkkolaskutus

003726653878 (OVT-tunnus), operaattori Maventa

Toivomme laskut ensisijaisesti verkkolaskuina. Jos tämä ei ole mahdollista, laskut voi osoittaa sähköpostitse osoitteeseen 26653878@scan.netvisor.fi 

tai paperilaskut 

Tanssi- ja voimisteluseura Illusion ry
26653878
PL 100
80020 Kollektor Scan